• ZÁPIS DO 5. ROČNÍKA

Milí rodičia a budúci piataci,
      srdečne Vás pozývame na zápis do 5. ročníka
      na školský rok 2024/2025, ktorý sa uskutoční
      elektronickou formou v mesiacoch apríl – jún 2024.

Pre viac informácií kliknite TU

• Zrekonštruovaná posilňovňa

K zdravému životnému štýlu neodmysliteľne patrí aj šport a pohyb. Aby sa stal súčasťou života našich žiakov, sa vedenie školy rozhodlo investovať finančné prostriedky z vlastných zdrojov aj do rekonštrukcie školskej posilňovne. Okrem nových priestorových úprav je posilňovňa vybavená modernými posilňovacími strojmi: posilňovacia veža, olympijská lavička, sada jednoručných činiek, bežecký pás, stacionárny bicykel, scottová lavička, bradla, závesná hrazda, multipress, stroj na predkopávanie, šikmá lavička a rovná lavička.
            Veríme, že inovovanie posilňovne tak zlepší podmienky na cvičenie a zvyšovanie fyzickej kondície nielen žiakov ale aj zamestnancov školy.
            Taktiež v blízkej dobe oznámime, akým spôsobom bude môcť navštevovať posilňovňu aj verejnosť.

• Návšteva divadelného predstavenia

Naši žiaci majú každoročne možnosť navštíviť predstavenie ochotníckeho divadelného súboru Ondavan. V stredu 10. apríla ôsmaci a deviataci prijali pozvanie na hru Ivana Bukovčana Kým kohút nezaspieva. Príbeh sleduje 10 postáv, ktoré sa spolu ocitnú zavreté v pivnici a ako čas plynie pomaly odhaľujú svoje ozajstné povahy. Postava tuláka, ktorú v prestavení stvárnil bývalý žiak našej školy Radovan Sahajda, vyjadruje myšlienku, ktorá na svojej aktuálnosti nestratila ani dnes: Proti násiliu má človek iba jednu šancu…ostať človekom...nestať sa handrou. Zachovať si dôstojnosť... A svoju ľudskú tvár".

• Sociálne siete

• Jedálny lístok