PODNIKATEĽSKÁ ČINNOSŤ

• 22.01.2024 09:03

• Naša škola ponúka na prenájom priestory,

ktoré je možné využiť na rôzne akcie.

ZBOROVŇA

Miestnosť ponúkame ako zasadaciu, či školiacu miestnosť. (počas pracovných dní i víkendov)

Kapacita: 30 osôb

K dispozícii:

• Smart TV (možnosť zdieľať obrazovku z PC, tabletu či smarfónu prostredníctvom WI-FI, tiež prostredníctvom HDMI kábla, možnosť pripojiť USB, YouTube...)

• Kuchynka (rýchlovarná kanvica, mikrovlná rúra, chladnička, kávovar...)

Nájom: 1 hod. – 15 €

ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

Miestnosť ponúkame na svadby, rôzne oslavy, schôdze, jubileá... (piatok, sobota, nedeľa, v čase prázdnin aj cez pracovné dni)

Nájom: 1 hod. - 50 € (oslavy, schôdze, jubileá - v prípade, že sa nevyužíva školská kuchyňa)

Kapacita: 150 osôb

V prípade, že sa potrebujete podrobnejšie informovať, môžete volať na: