Akcie ŠKD 2023/2024

• ŠKD - Deň Zeme

• 24.04.2024 14:30
        • V ŠKD sme si Deň Zeme pripomenuli rôznymi aktivitami. Učili sme sa triediť odpad, vytvárali obrázky a plagáty ku Dňu Zeme a rozprávali o tom, ako chránime životné prostredie nielen v tento deň, ale počas celého roka.
        • Hry vo vode - ŠKD

• 19.04.2024 12:41
        • 17. apríla žiaci ŠKD popoludnie trávili vo vode. Zmerali si sily pri rôznych vodných disciplínach, pri  ktorých preukázali svoju obratnosť a športového ducha.
        • Žiaci z ŠKD na výstave kraslíc

• 27.03.2024 13:56
        • Kraslice maľované, dierkované, zdobené voskom a rôzne iné sú neodmysliteľnou súčasťou veľkonočných sviatkov. Žiaci z ŠKD si mohli pozrieť ako sa vajíčka zdobia, ale aj zakúpiť a podporiť tak nádhernú prácu.
        • Svetový deň vody v ŠKD

• 25.03.2024 15:31
        • Svetový deň vody je určený na 22.marca. Prečo je voda vzácna, v akej podobe ju poznáme a kde má všade využitie sme si porozprávali v ŠKD.