Akcie ŠKD 2022/2023

• Indiánsky deň v ŠKD

• 14.06.2023 07:55
        • Popoludnie v ŠKD sme si spríjemnili hrou na Indiánov. Žiaci sa rozdelili do dvoch kmeňov, Apačov a Siuxov. Vyzdobili si čelenky s pierkami a pomaľovali si tváre bojovými farbami podľa kmeňa, ku ktorému patrili. S indiánskym pozdravom Hawgh! odchádzali domov natešení z nezvyčajného popoludnia.
        • Medzinárodný deň detí v ŠKD

• 02.06.2023 12:51
        • Sviatok detí, alebo MDD sa 1.6. oslavuje na celom svete. Nakoľko sa celé dopoludnie nieslo v športovom duchu, žiaci v ŠKD mali trošku spestrenie. Prišla k nám p.riaditeľka Prima Banky Bc. Anna Tupyová, ktorá nám porozprávala o sporení. Milo nás prekvapila sladkým koláčikom, a deti odmenila pexesom. Ďakujeme
        • Futbalové popoludnie v ŠKD

• 25.05.2023 08:20
        • Príjemným spestrením popoludnia v ŠKD bol futbalový turnaj medzi oddeleniami. Svojou súťaživosťou a snahou nezaostali ani mladšie deti. Všetky oddelenia podali skvelý futbalový výkon.

• Deň rodiny

• 16.05.2023 10:16

• Rodina je môj domov.
          Je miesto, kde tráviš čas s ľuďmi, ktorých miluješ a máš rád. Tento deň sme si v ŠKD spestrili láskavým slovom, rozhovorom, počúvaním, kreslením, hrami a úsmevom.
        • ŠKD - Darček pre mamičku

• 15.05.2023 10:32
        • Počas druhej májovej nedele sme oslávili Deň matiek. Aj žiaci v ŠKD sa pripravovali na tento sviatok. Pre svoje mamičky vyrobili pozdravy s milou básničkou. Veľmi sa tešili, že takto potešia svoje mamky a babky.