Akcie ŠKD 2022/2023

• Čaro krojovaných bábik

• 03.05.2023 11:33
        • Dievčatá z ŠKD sa zúčastnili vernisáže výstavy minikrojov „Čaro krojovaných bábik“, ktorá sa konala 2. mája v Mestskej knižnici v spolupráci s okresnou organizáciou Únie žien Slovenska v Stropkove. Po krátkom kultúrnom programe si deti so záujmom prezreli bábiky oblečené do krojov z prešovského kraja. Táto bohatá zbierka predstavuje krásu a pestrosť slovenského kroja.
        • Všedné popoludnie v ŠKD

• 02.05.2023 07:39
        • Keď nám počasie veľmi nepraje, vieme sa zahrať v ŠKD. Nemáme radi nudu, preto je nám s pani vychovávateľkou hej. smiley
        • Veľkonočná tvorivá dielňa v ŠKD

• 03.04.2023 11:33
        • Netradičný spôsob zdobenia vajíčok si vyskúšali žiaci ŠKD.  Z vyfúknutých vajíčok vyrábali rôzne zvieratá mačičky, psy, koníky, krabičky a pod. Zdobenie bolo jednoduché a zábavné.
        • Darčeky pre budúcich prvákov - ŠKD

• 29.03.2023 08:33
        • Zápis do 1.ročníka je predo dvermi a preto sa deti ŠKD rozhodli vlastnoručne zhotovenými výrobkami potešiť svojich budúcich kamarátov. Obkresľovali, vystrihovali, lepili a dotvárali medvedíkov, motýlikov a sovičky. Dúfajú, že sa im budú páčiť.

• Vynášanie Moreny - ŠKD

• 28.03.2023 11:50
        • Morena je staroslovanská bohyňa, vládkyňa zimy a smrti. Príchodom jari končí jej vládnutie. Žiaci si v ŠKD vyrobili  Morenu, ktorú potom ako symbol zimy spálili a spoločne privítali teplé slnečné jarné lúče.