Akcie ŠKD 2023/2024

• ŠKD-Vianočné tvorenie

• 18.12.2023 07:57
        • Predvianočný čas v ŠKD sme využili na výrobu vianočných ozdôb. Naši prváci vyrábali papierových anjelikov, ktorými si ozdobili vianočný stromček.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? - ŠKD

• 05.12.2023 15:11
        • Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Pýtame sa detí v ŠKD. Túto otázku si kladieme už 6. rok vianočnej zbierky, ktorá sa stala úspešnou tradíciou na našej škole. Na 1.stupni s pomocou tr. učiteliek a vychovávateliek sa vyzbieralo 60 darčekov, za ktoré zo srdca ďakujem.

• Vianočná pošta v ŠKD

• 30.11.2023 14:18
        • Milý Ježiško...
          takto sa začali písať riadky žiakov v ŠKD, ktoré písali a kreslili obrázky pre Ježiška. Písali svoje tajné priania, darčeky, ktoré by si želali pod vianočným stromčekom.

• ŠKD - Súťaživé pohybové aktivity

• 27.11.2023 10:31
        •    Počasie posledných dní nám veľmi neumožňovalo pobyt na čerstvom vzduchu, preto sme na pohybové aktivity využívali iba priestory ŠKD. V priebehu týždňa si žiaci jednotlivých oddelení zmerali sily pri súťažiach cez prekážky, skákaní vo vreci i preťahovaní lanom. Ukázali v nich rýchlosť, obratnosť ale aj neskutočné množstvo energie, ktorú nebolo tak ľahko pri týchto aktivitách vyčerpať.
        • Tvorivé popoludnie v ŠKD

• 21.11.2023 12:14
        •    V spolupráci s CVČ sme v ŠKD pripravili tvorivé popoludnie. Dievčatká sa zahrali na malé módne návrhárky. Najskôr si z kúskov látok vybrali tie, ktoré spolu najviac ladili. Potom vystrihovali, lepili a dokresľovali, až vznikli ich vlastné módne kreácie.