Akcie ŠKD 2024/2025

• ŠKD - Darček pre starých rodičov

• 16.10.2024 12:45
        • Mesiac október sa každoročne nesie v duchu úcty k starším. Deti v ŠKD na danú tému viedli rozhovory a popritom vlastnoručne vyrábali darčeky pre svojich starých rodičov, ktorými sa chceli poďakovať za ich lásku a obetavosť.
        • Znaky jesene

• 04.10.2024 14:52
        • JESEŇ PANI BOHATÁ FARBÍ STROMY DO ZLATA…
          Takto sme dnes v školskom klube začali popoludnie. Napriek upršanému počasiu nám to na nálade a tvorivosti vôbec neubralo.
        • Veselo a tvorivo v školskom klube

• 27.09.2024 07:52
        • Jeseň prináša na tvorenie niekoľko prírodných materiálov. Na dekorácie či hračky môžeme využiť farebné listy, orechy, konáre, šišky, gaštany. My sme si v školskom klube vyrobili gaštanové zvieratká a ozdoby pre radosť.
        • Gaštanko - tvorivá dielňa v ŠKD

• 19.09.2024 08:26
        • Aktivita v ŠKD bola zameraná na jesennú prírodu. Žiaci vystrihovaním a lepením vyrábali symbol jesene - gaštan. Prvákom pri tvorivej práci pomáhali ich starší spolužiaci, tretiaci.