
Na našej škole sme privítali budúcich prvákov a ich rodičov počas Dňa otvorených dverí, ktorý sa niesol v hravej a objaviteľskej atmosfére. Deti sa stali malými pátračmi a pomocou TABUĽKY PÁTRAČA postupne navštevovali pripravené stanovištia. Cestu im spríjemňoval maskot Mimoň.
Vyskúšali si maľovanie na tvár, hravú matematiku, tvorivé aktivity. Zamestnali si ručičky, preskúšali hravú angličtinu. V telocvični ich čakali športové súťaže, v učebni chémie zaujímavé pokusy a mikroskopovanie. LEGO robotika čakala budúcich prvákov v počítačovej učebni. Nechýbal ani veľký bublifuk, hravá nemčina. Na najvyššom poschodí objavovali zákutia školskej knižnice – krajiny kníh, príbehov a rozprávok.
Za každú aktivitu deti získavali pečiatku a po absolvovaní všetkých stanovíšť ich čakala malá odmena. Veríme, že si z našej školy všetci odniesli pekné zážitky. Nových žiačikov, už prvákov, privítajú v septembri úplne vynovené triedy.
Ďakujeme za účasť a tešíme sa na zápis už od 1. apríla. Ďalej bude zápis pokračovať aj 8.4. , 9. 4. a 10.4. vždy od 14:00 hod. do 17:00 hod. Po tomto termíne bude zápis už iba v kancelárii školy až do 30.4. 2026.
Ďakujeme za prejavenú dôveru.















